Twoje źródło wiedzy o zastosowaniu suchego lodu

Najbardziej wydajne i zaawansowane urządzenia czyszczące.

Posted by Karolina Gruss-Kufel on 2020-02-14 06:07:58
Cold Jet zrewolucjonizował technologię czyszczenia suchym lodem wprowadzając nową serię Aero2 - najbardziej zaawansowanych na świecie urządzeń do czyszczenia suchym lodem.Seria urządzeń Aero2 to najbardziej wydajne i efektywne maszyny czyszczące jakie kiedykolwiek powstały. Dzięki nowemu designowi, który obejmuje usprawniony liniowy system pneumatyczny oraz system dozowania, straty ciśnienia powietrza i suchego lodu ograniczone są do minimum. Gwarantuje to bezpulsacyjny ciągły strumień czyszczący, przy mniejszym zużyciu powietrza i mniejszej ilości suchego lodu.Aero2 myjka suchego lodu

Maszyny serii Aero2 są nie tylko najbardziej zaawansowane technologicznie, ale także najłatwiejsze w obsłudze. 7-calowy, kolorowy wyświetlacz z cyfrowym sterowaniem pozwala łatwo podejrzeć i  dostosować parametry czyszczenia oraz ustawienia maszyny. Dzięki programowalnym i chronionym hasłem recepturom można zachować pełną kontrolę i zapewnić najbardziej efektywne ustawienia dla każdej pojedynczej aplikacji.

wyświetlacz maszyny do czyszczenia PCS

Internet Rzeczy Przemysł 4.0 Suchy Lód

 

Wszystkie maszyny Aero2 są POŁĄCZONE. W Serii Aero2 jako pierwsi wprowadzamy rozwiązania Przemysłu 4.0 do technologii czyszczenia suchym lodem. Maszyny wyposażone są w łączność opartą na Internecie Rzeczy (IoT) poprzez platformę Cold Jet Connect, która zapewnia zdalny monitoring i diagnostykę. Umożliwia to lepszy wgląd w działanie urządzenia i analizę całego procesu czyszczenia.

Seria Aero2 oferuje różne opcje czyszczenia.

Dzięki dwóm liniom maszyn,  PCS® i PLT®, możesz wybrać najlepszą formę czyszczenia dla swojej unikalnej aplikacji. 

PCSPCS System Kontroli Cząsteczek Suchego Lodu

Modele PCS wyposażone są w rewolucyjny System Kontroli Cząsteczek, który tnie standardowy granulat suchego lodu na cząsteczki od 3 do 0,3 mm i każdej wielkości pomiędzy nimi. PCS to wydajność 28 różnych maszyn w jednej - od bardzo zaawansowanych do najdelikatniejszych zastosowań czyszczenia. Żadna maszyna na rynku nie jest w stanie zapewnić takiej precyzji i wszechstronności zastosowań.

PLT

Modele PLT są zaprojektowane tak, aby były bardziej efektywne przy wyższym ciśnieniu powietrza. Są zoptymalizowane do zastosowań wymagających większej mocy.  Maszyny PLT wykorzystują standardowy granulat do bardziej agresywnego czyszczenia.

Większa skuteczność. Zwiększona wszechstronność. Wyższa wydajność. Inteligentna technologia

Oto Seria urządzeń Aero2.

napisz do nas Aero2

 

czyszczenie suchym lodem, mycie przemysłowe, mycie suchym lodem, Seria Aero2

Subskrybuj tutaj!

Ostatnie wpisy

Wpisy według tagu

Wyświetl wszystko