Twoje źródło wiedzy o zastosowaniu suchego lodu

Produkcja suchego lodu przy niewielkim budżecie

Posted by Cold Jet on 2023-07-18 10:31:42

 

Firma Cold Jet®, wraz z przejęciem firmy Triventek, dodała nową linię granulatorów suchego lodu o niskiej wydajności. Seria PE firmy Cold Jet oferuje wydajność produkcji suchego lodu w zakresie 50-80 kg/h (110-176 funtów/godz.), w przeciwieństwie do linii granulatorów o dużej wydajności w zakresie 120-750 kg/h (265-1653 funtów/godz.). Są to najbardziej wydajne na rynku granulatory o małej objętości, zdolne do produkcji najwyższej jakości suchego lodu.

PE 50_PE 80 granulatory

 

Idealne rozwiązanie dla wielu branż

PE 50 i PE 80 są idealne dla firm, które chcą przejąć lepszą kontrolę nad dostawami suchego lodu poprzez produkcję we własnym zakresie i na żądanie. Obejmuje to firmy wykorzystujące suchy lód jako ekologiczną metodę czyszczenia i przygotowania powierzchni lub te, które szukają bardziej niezawodnego i zrównoważonego rozwiązania do chłodzenia transportu.

Te wydajne granulatory zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom wielu branż, w tym:

 

Są one również idealne dla producentów wykorzystujących w swoich procesach wiele urządzeń do czyszczenia suchym lodem i pozwalają firmom kontrolować dostawy świeżego suchego lodu bez martwienia się o opóźnienia lub niespójności w produkcji.

Granulatory serii PE są opłacalnym rozwiązaniem dla firm, które chcą regularnie produkować niewielkie ilości suchego lodu. Granulatory te oferują kompaktowe, łatwe w użyciu rozwiązanie do produkcji suchego lodu dla tych, którzy chcą rozpocząć lub rozszerzyć własną produkcję suchego lodu bez konieczności dokonywania dużych inwestycji w modernizację istniejącej infrastruktury. To produkcja suchego lodu w przystępnej cenie!

In-House Production-horiz

 

Plany płatności

Firma Cold Jet oferuje również różne plany płatności, programy wymiany i opcje leasingu na wybranych rynkach. Program leasingu na 24 miesiące pozwala uniknąć trudnego procesu zatwierdzania wydatków kapitałowych i umożliwia obniżenie miesięcznych płatności w celu łatwiejszego zarządzania miesięcznymi przepływami pieniężnymi.

Zwrot z inwestycji

Nie wszystkie urządzenia do produkcji suchego lodu są sobie równe. Dokonując inwestycji kapitałowej, należy wziąć pod uwagę oczekiwany zwrot z inwestycji (ROI), a także przychody, jakie maszyna może wygenerować. Dzięki maszynom firmy Cold Jet nasi klienci uzyskują szybszy zwrot z inwestycji, najniższy całkowity koszt posiadania (TCO) i generują większą wartość z inwestycji.

Korzyści z zakupu maszyny do produkcji suchego lodu firmy Cold Jet są następujące:

  • Najniższy na rynku współczynnik konwersji CO2 w stanie ciekłym na CO2 w stanie stałym
  • Najwyższa dostępna jakość i gęstość suchego lodu
  • Najszybszy zwrot z inwestycji przy optymalnym wykorzystaniu
  • Maszyny o najwyższej wydajności i niezawodności
  • Przyjazne dla użytkownika elementy sterujące
  • Najlepszy dostępny stosunek wydajności do zajmowanej powierzchni
  • Najdłuższa żywotność maszyny
  • Możliwość produkcji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć produkcję własnego suchego lodu? Skontaktuj się z nami już dziś, aby skonsultować się z jednym z naszych ekspertów od suchego lodu!

 

Dołącz do liderów rynku

 

suchy lód, produkcja suchego lodu

Subskrybuj tutaj!

Najnowsze wpisy

Wpisy według tagu

Wyświetl wszystko